Meer dan 3000 patronen
maak altijd iets unieks
Gratis verzonden
vanaf €20,- in NL
Veilig online
shop met het groene slotje
Snelle levering
binnen 2 tot 3 werkdagen
Knipmode 08/17

Knipmode 08/17

Lekker hip!


Stippen & strepen

Met stip genoteerd: super vrouwelijke jurken en rokken van relaxte stoffen met vrolijke noppen en kekke strepen. Daarin zie je er stylish uit als een Française. Ideaal om zo dat fijne vakantiegevoel vast te houden.


Jurken van Janice

Elke maand ontwerpt Janice speciaal voor onze lezeressen een jurk. Zo heb je dus het ontwerp van een designerjurk, die je alleen nog maar zelf in elkaar hoeft te zetten.


Indian summer

Chili rood, cayenne-oranje, safraangeel; de kruidige kleuren van de nazomer geven deze mooie mode een geweldige, warme uitstraling. Met een paar items in huidtinten erbij, heb je een serie speciale outfits waarmee je alle maanden succes boekt.


Op maat met Monique

Monique, winnares van de eerste online naaiwedstrijd van Knipmode: Knipster 2016, laat je in deze rubriek zien hoe je patronen kunt aanpassen om ze mooi en perfect op jouw maten te kunnen maken.