Over precies een week ligt de nieuwe Knipmode alweer in de winkel, dus hoog tijd om jullie alvast een sneak preview te geven! De warme dagen gaan nu toch echt ingeruild worden voor herfstachtige en koude dagen. Maar ook de herfst en winter hebben zo hun charmes. En natuurlijk het allerfijnste vooruitzicht: de feestdagen! Sinterklaas, kerst, oud en nieuw.. We kunnen stiekem niet wachten. Daar hoort natuurlijk ook feestelijke kleding bij!
Daarom in Knipmode november:
15 patronen van warme jassen en wollige vesten
Feestelijke outfits voor het hele gezin
En na al die feestdagen is het tijd om te ontspannen, en dat kan in heerlijke kleding van rekbare stoffen. Maar wel stijlvol, natuurlijk!
Deze maand extra: de breibijlage! 21 truien en vesten en 26 accessoires zoals trendy sjaals, mutsen en beenwarmers. Leuke breipatronen voor volwassenen en kinderen! Haal de breigaren maar alvast in huis.
Knipmode november ligt 15 oktober in de winkel, abonnees krijgen de nieuwe Knip aanstaande zaterdag al in de brievenbus!
jammer had liever extra kleding patronen erbij gezien als breipatronen daar zijn genoeg andere bladeren van
Leuke dingen! Ben heel benieuwd! En weer lekker een brei boekje! Weer lekker ouderwets iets hips breien!
Hallo,
Wat een lekker warme vesten en leuke breisels.
Ik zag op blz18 de jacquard jurk en vind de stof superleuk. Waar vind ik die stof?
Groetjes
Jikke
Hoi Jikke
Die stof is van Marvic Fabrics: 023-5730638
http://www.jvta.nl
Groetjes Lieneke
Online Manager
Leuke knip!! Ik vraag me af hoe ik aan de denim donkerblauw met witte stip kan komen?bij Nooteboom kan ik hem niet vinden..
Mvg Anita.
Donkerblauwe jeans met stippen op voorraad bij Bestevaer stoffen in Alblasserdam.
http://www.stoffenhuisbestevaer.nl
Hallo,
Ik vind de gele stof van blz 10 (november editie) erg leuk. Weet iemand waar ik deze stof kan kopen of bestellen?
Mvg Nelly
Hoe kom ik aan de breipatronen die in de bijlage van november staan???? Ik kan ze nergens vinden.
Hoi Anneke, je vindt ze hier: http://www.knipmode.nl/tips-and-tricks/breibijlage-november-2013/
Groetjes Maaike
Hallo,
Ik vroeg me af of iemand weet waar ik de stof kan vinden uit de knipmode november 2013. Het gaat om een jurk, patroon 4, op pagina 69 vind je de bedoelde stof!
Ik hoor het graag,
Groetjes Margot
Waar blijven de patronen van broeken en jeans????????